• En Yakın Acente

  Yakınımdaki Acenteler

  YAKINDAKİ SERVİSLERİ ARAYIN
 • Online İşlemler

  Kullanıcı İşlemleri

  Poliçe Sorgulama

  Hasar Hizmet Merkezi

  0850 222 555 7
 • Birleşme İşlemi
  Duyurusu 
  Ticaret Unvanı :
  Liberty Sigorta Anonim Şirketi (“Şirket”)
  Ticari Adresi :
  Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, No: 13/3, Ümraniye, İstanbul


  Yukarıda bilgileri yazılı Şirketimizin Yönetim Kurulunca birleşme işlemine ilişkin alınan 06/06/2018 tarihli ve 969/12 numaralı kararı doğrultusunda hazırlanan birleşme sözleşmesi, birleşme raporu, son üç yılın finansal tabloları ile yıllık faaliyet raporlarının ve ara bilançonun Genel Kurulun onayına sunulmasından önce otuz gün süresince 23/07/2018 tarihinden itibaren Şirket merkezimizde ve Şirketin internet sitesinde ilgililerin incelemesine hazır bulundurulacağı 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 149 uncu maddesi gereğince ilan olunur.

  Yüklenme Tarihi :17.07.2018

HASAR İŞLEMLERİ

İnsanların daha güvenli ve daha emniyetli hayatlar
yaşamalarına yardım ediyoruz.

Liberty'li Olmak

Liberty'li Olmak

Liberty’li Olmak

İlkelerimiz nasıl çalışmamız ve çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimizle nasıl etkileşimde olmamız gerektiğine ilişkin çerçeveyi sunmaktadır. İlkelerimiz tüm kurumsal program ve girişimlerimizde yansıtılmaktadır. İş hedeflerimiz ve önceliklerimiz ilkelerimizle uyumludur. Bizim için başarı, ilkelerimizden ödün vermeden hedeflerimize ulaşmaktır.

Biz kimiz? Ne yaparız?

Sigortalılarımızla karşılıklı bir girişimin içindeyiz. Bu girişim ev, trafik ve iş kazalarının nedenlerini ortadan kaldırarak sakatlığa sebep olan yaralanmaları ve ölümleri önlemeyi amaçladığından önemlidir. Acıyı, kederi, hüznü, korkuyu ve kaybı hafifletmeyi hedeflediği için önemlidir. İnsanların sahip olduklarını ve değer verdiklerini korumaya ve muhafaza etmeye yönelik olduğu için önemlidir Çalışmalarımızın gerçek değeri ise insanların daha güvenli ve emniyetli hayatlar yaşamasına ne kadar yardımcı olabildiğimizle ölçülecektir.

İlkelerimiz

 • Dürüstlükle hareket ederiz.
 • İnsanlara onurlu ve saygılı davranırız.
 • Yetenekleri çekeriz, geliştiririz ve bağlı kılarız.
 • Benzersiz bir müşteri deneyimi sunarız.
 • Daima geliştirir ve yenilik yaparız.
 • Titiz davranırız ve mükemmeli hedefleriz.