• En Yakın Acente

  Yakınımdaki Acenteler

  YAKINDAKİ SERVİSLERİ ARAYIN
 • Online İşlemler

  Kullanıcı İşlemleri

  Poliçe Sorgulama

  Hasar Hizmet Merkezi

  0850 222 555 7
 • Birleşme İşlemi
  Duyurusu 
  Ticaret Unvanı :
  Liberty Sigorta Anonim Şirketi (“Şirket”)
  Ticari Adresi :
  Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, No: 13/3, Ümraniye, İstanbul


  Yukarıda bilgileri yazılı Şirketimizin Yönetim Kurulunca birleşme işlemine ilişkin alınan 06/06/2018 tarihli ve 969/12 numaralı kararı doğrultusunda hazırlanan birleşme sözleşmesi, birleşme raporu, son üç yılın finansal tabloları ile yıllık faaliyet raporlarının ve ara bilançonun Genel Kurulun onayına sunulmasından önce otuz gün süresince 23/07/2018 tarihinden itibaren Şirket merkezimizde ve Şirketin internet sitesinde ilgililerin incelemesine hazır bulundurulacağı 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 149 uncu maddesi gereğince ilan olunur.

  Yüklenme Tarihi :17.07.2018

HASAR İŞLEMLERİ

Güçlü, Büyük ve Girişimci...

Yönetim Kadrosu

Yönetim Kurulu Üyeleri
 • Ahmet Ceyhan Hancıoğlu - Yönetim Kurulu Başkanı
 • Nihal Asker - Yönetim Kurulu Başkan Vekili
 • Feriha Burcu Çakıcı Altınay - Yönetim Kurulu Üyesi
 • Tuba Karataş Arıcan - Yönetim Kurulu Üyesi
 • Christian Sebastian Müller - Yönetim Kurulu Üyesi
Yönetim Kadrosu

Nihal Asker

Genel Müdür
Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü mezunu Nihal Asker, 2001 yılında Yeditepe Üniversitesi MBA programını tamamlamıştır. Sigortacılık kariyerine 1993 yılında Aksigorta'da Kaza Departmanı Müdür Yardımcısı olarak başlayan Asker, şirketimizde öncelikle Hasar Projeler ve Süreç Müdürü görevini, daha sonrasında ise Hasar Direktörü görevini üstlenmiştir. Son olarak, 1 Aralık 2016 tarihinden bu yana Hasar ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Asker, 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle Liberty Sigorta Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Tuba Karataş Arıcan

Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı 
2004 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme-Şirket Finansmanı Bölümünden mezun olan Tuba Karataş Arıcan, 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA'i tamamlamıştır. İş hayatına 2004 yılında Deloitte Türkiye ofisinde Kıdemli Denetçi olarak başlayan Arıcan, son olarak Zurich Sigorta'da Raporlama ve Planlama Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Şirketimizde 2013 yılından itibaren Finans Direktörü olarak çalışmakta olan Tuba Karataş Arıcan, 1 Şubat 2016 tarihinde “Finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı” olarak atanmıştır.

Halil Bay

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı 
İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu olan Halil Bay, Bahçeşehir Üniversitesi Aktüerya Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Sigortacılık kariyerine 2006 yılında Ak Sigorta’da başlayan Bay, 2009 yılından bu yana şirketimizde görev yapmaktadır. Bay, 1 Şubat 2016 tarihinde “Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı” olarak atanmıştır.

Yaşar Fıstıkçı

Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olan Yaşar Fıstıkçı, iş hayatına 2003 yılında Eureko Sigorta’da başlamıştır. 2007 - 2009 yılları arasında Güneş Sigorta'da görev yapan Fıstıkçı, daha sonra Liberty Sigorta’da Ticari U/W Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. 1 Şubat 2016 tarihinde “Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı” olarak atanmıştır.

Volkan Dursunoğlu

Aktüerya ve Analitik Direktörü 
İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu olan Volkan Dursunoğlu, 2009 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Aktüerya Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Sigortacılık kariyerine 2003 yılında Anadolu Sigorta’da başlayan Dursunoğlu, daha sonra Liberty Sigorta’da Aktüerya Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Dursunoğlu, 1 Şubat 2016 tarihinde ‘’Aktüerya ve Analitik Direktörü’’ olarak atanmıştır.

Hüsnü Deniz Koral

Bilgi Teknolojileri Direktörü 
1996 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olan Deniz Koral, 1998 yılında Emek Bilgi İşlem'de Yazılım Uzmanı olarak çalışmaya başlayarak sigorta sektörüne giriş yapmıştır. 2007 yılında Liberty Sigorta'da Sistem Geliştirme Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başlayan Koral, 1 Şubat 2015 tarihinde “Bilgi Teknolojileri Direktörü” olarak atanmıştır.

Feyza Görgü

İnsan Kaynakları Direktörü 
1994 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Feyza Görgü, kariyerine Akbank Teftiş Kurulu’nda başlamıştır. Bankacılık sektöründeki 5 yıllık deneyimin ardından kariyerine İnsan Kaynakları alanında devam eden Görgü’nün sırasıyla Tack Training International, Yurtiçi Kargo, Etstur, Ankara Sigorta ve Tam Faktoring’de 15 yıllık İnsan Kaynakları yöneticiliği deneyimi bulunmaktadır. 2016 yılından bu yana şirketimizde görev yapmakta olan Görgü, 1 Ağustos 2017 tarihinde “İnsan Kaynakları Direktörü” olarak atanmıştır.

 

Satış ve Bölge Yönetimi Kadrosu

Esra Şimşek Alpbaz

Bölge Koordinatörü
1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü bitiren Esra Şimşek, meslek yaşamına 2000 yılında Commercial Hayat Sigorta A.Ş.'de Satış Sorumlusu olarak başlamıştır. 1 Şubat 2009 itibariyle Liberty Sigorta'da İç Anadolu Bölge Müdürlüğü'nde "Bölge Müdürü" olarak görev yapmaya başlayan Şimşek, 10 Temmuz 2017 itibari ile “İç Anadolu, Ege ve Marmara Bölgelerinden sorumlu Koordinatör” olarak atanmıştır.

Sadi Hasdemir

Karadeniz Bölge Müdürü
İş hayatına 2002 – 2007 yılları arasında Şeker Sigorta Karadeniz Bölge Müdürlüğünde Acente Pazarlama Uzmanı olarak başlayan Hasdemir, 2007 – 2011 yılları arasında SBN Sigorta’da Bölge Temsilcisi olarak çalışmıştır. 2011 yılında Mapfre Genel Sigorta’da Teknik Pazarlama Yetkilisi olarak görev yapan Hasdemir, 9 Şubat 2015 tarihinde şirketimizde “Karadeniz Bölge Müdürü” olarak atanmıştır.

Koray Mollaoğlu

İstanbul Avrupa Bölge Müdürü
Çalışma hayatına 2004 yılında Ak Sigorta’da başlayan ve 2008-2010 yılları arasında Allianz Sigorta’da Bölge yöneticisi olarak çalışmıştır. 2010-2014 yılları arasında Koç Finans’ta sigorta müdürü olarak görev yapan Mollaoğlu, 3 Kasım 2014 tarihinde şirketimizde “İstanbul Avrupa Bölge Müdürü” olarak atanmıştır.

Ece Ülken

Akdeniz Bölge Müdürü
İnönü Üniversitesi İktisat Bölümünü bitiren Ece Ülken, aramıza katılmadan önce Groupama Sigorta'da Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Ülken 16 Mayıs 2016 tarihinde şirketimizde “Akdeniz Bölge Müdürü” olarak atanmıştır.

Mehmet Ermurat

İstanbul Anadolu Bölge Müdürü
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstatistik Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Mehmet Ermurat, aramıza katılmadan önce 23 yıl çalıştığı Aksigorta'da çeşitli görevler almıştır. Aramıza katılmadan önce Ak Sigorta'da Kocaeli Bölge Müdürü olarak görev yapan Ermurat, 1 Şubat 2017 tarihinde şirketimizde “İstanbul Anadolu Bölge Müdürü” olarak atanmıştır.

Gülsün Asal

Güney Anadolu Bölge Müdürü
Atatürk Üniversitesi, İşletme Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Gülsün Asal, sırasıyla Emek Sigorta, Toprak Sigorta ve Sompo Japan Sigora'da çalışmıştır. Aramıza katılmadan önce Sompo Japan Sigorta'da 15 yıl Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Asal, 10 Temmuz 2017 tarihinde şirketimizde “Güney Anadolu Bölge Müdürü” olarak atanmıştır.

Merih Kanlıca

İç Anadolu Bölge Müdürü Vekili
Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Merih Kanlıca, meslek yaşamına 2000 yılında Şeker Sigorta'da başlamıştır. İç Anadolu Bölge Müdürlüğü'nde çeşitli görevlerde çalışan Kanlıca, 10 Temmuz 2017 tarihinde şirketimizde “İç Anadolu Bölge Müdürü Vekili” olarak atanmıştır.

Erdim Cingöz

Ege bölge Müdürü Vekili
Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünü tamamlayan Erdim Cingöz, meslek yaşamına 2005 Generali Sigorta'da başlamıştır. 2009 - 2012 yılları arasında Ray Sigorta'da, 2012 - 2014 yılları arasında AIG Sigorta'da ve 2014'ten bu yana Liberty Sigorta'da görev yapan Cingöz, 1 Ağustos 2017 tarihinde şirketimizde “Ege Bölge Müdürü Vekili” olarak atanmıştır.