Değerli Acente Dostumuz,
Liberty Sigorta olarak öncelikli hedefimiz acente ve müşteri memnuniyetidir. Liberty Sigorta Hasar Departmanı olarak bunu sağlamanın tek yolunun hızlı hasar ödemesi olmadığının bilincindeyiz. Bu bilinçle süreçlerimizi oluşturuyor ve hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Hepimizin çok iyi bildiği "İyi sigortacı hasar anında belli olur" diye bir söz vardır. "Biz şirket olarak bu sözü "hasar anında" değil "hasar sürecinde" olarak değiştiriyoruz. Çünkü, hasarda iyi hizmet verebilmek, sadece belirli bir "an" değil tüm süreç boyunca iyi hizmet verebilmeyi gerektirir. Üstelik bu süreç sektörün genelinde olduğu gibi "hasarın ödenmesi" ile sonra ermez bizim için, asıl olan müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Yani biz, "iyi sigortacı hasar sürecinde belli olur" derken sigortalımızın hasar ödemesinden sonrasında da memnuniyetinin sağlanmış olmasına bakıyoruz.
Hasar sürecinin başarıyla yönetilebilmesi, elbette hasar sürecinde görev alan tüm iç ve dış iş ortaklarımızın doğru seçilebilmesi, doğru yönetilebilmesi ve doğru ölçümlenebilmesi ile mümkündür.
İçimizden Biri
Liberty ile Yaşam e-bültenimizin bu sayısında İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü acentesi Ark Sigorta Arac. Hizm. yetkilisi Yaşar Ark ile bir araya gelip, sigorta sektörü ve Liberty Sigorta hakkında sıcak bir sohbet gerçekleştirdik.
Güvenli Yasam'a Dair
Bir Konuk Bir Sohbet
Bu sayımızda Çocuk Güvenlik Uzmanı, Kids Safe-T firmasının kurucusu Pekcan Birinci'yle, deprem güvenliği, can ve mal güvenliğimiz için evde alınabilecek önlemler hakkında konuştuk.
Bölgelerimizi Tanıyalım
E-bültenimizin 6. sayısında İstanbul Anadolu Bölge Müdürümüz Ömer Kızılcan ile İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğünün yeni yapılanması, hedefleri ve Liberty Sigorta ile ilgili samimi bir sohbet gerçekleştirdik.
Liberty Mutual Grubu Yeni Başkanı
David H. Long
Liberty Mutual Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Edmund F. Kelly, 1 Temmuz 2010 tarihi itibariyle Liberty Mutual Grubu'nun yeni Başkanı'nın David H. Long olacağını duyurdu.
Liberty Sigorta İş Sağlığı ve
Güvenliği Zirvesi'ndeydi
İş sağlığı ve güvenliği konusunu sektörün tüm taraflarıyla ele alındığı, örnek uygulamalar paylaşılırken uygulamada var olan sorunların ve çözüm önerilerinin tartışıldığı 1. İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi 18 Mayıs 2010 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Otel'de gerçekleşti.
Satış Temsilcinizden Önerileriler
Liberty'den "Liberty Mini Onarım" Hizmeti
"Liberty Mini Onarım" hizmeti ile müşterileriniz hem
maliyet hem de zaman tasarrufu sağlayabilirler.
Liberty Sigorta Genel Müdürlük
Saray Mahallesi Küçüksu Cad. Sokullu Sokak
No:8 K:3 34768 Ümraniye/İstanbul
T: (216) 636 57 57 Pbx
F: (216) 586 60 00
Yasal Şartlar